Ми пропонуємо всі бізнес-процеси якi відмінно
налаштовані і постійно удосконалюються

Кур'єрам

Компанія Food Family постійно розширюється та потребує нових співробітників. У тебе є особистий транспорт: автомобіль, скутер, велосипед, електросамокат? Є робота і для піших кур'єрів. Ми розглядаємо будь-який спосіб доставки. Приєднуйся до нашої компанії, працюй в зручному для тебе графіку, отримуй постійний та стабільний заробіток.

Дізнатись більше

Закладам

Хочеш розширити можливості свого бізнесу? Наша компанія допоможе здійснити online продаж твоїх товарів та доставить замовлення прямо до покупця. Ми працюємо з кафе, ресторанами, аптеками, магазинами тощо. З усіма закладами, чий товар можна продати online та зробити кур’єрську доставку.

Дізнатись більше
Ми - професійна компетентна команда, всі бізнес-процеси якої відмінно налаштовані і постійно удосконалюються. Ми використовуємо найефективніші технології та сучасне програмне забезпечення на всіх етапах нашої роботи. Наша мета - бути максимально корисними і лояльними до наших клієнтів. Ми - професійна компетентна команда, всі бізнес-процеси якої відмінно налаштовані і постійно удосконалюються. Ми використовуємо найефективніші технології та сучасне програмне забезпечення на всіх етапах нашої роботи. Наша мета - бути максимально корисними і лояльними до наших клієнтів.