Піци 50/50

Піца

Суші-сети

Роли

Wok

Комбо

Салати

Бургери та Снеки

ФРАЙСИ

Додатки

Eco напої

Вода та напої

Соуси

Відгуки

кол. 3
Влад
27.11.2020
Самые вкусные суши в городе! Особенно Филадельфия с креветкой.
Володимир
29.11.2020
Дяка, все швидко та якісно.
Николай
01.12.2020
Бургеры - огонь! быстрая доставка)
Про нас

Наша місія

Ми - команда KropPizza. Наша місія - готувати та радувати вас найсмачнішою піцою, ролами, салатами, азійським WOK. Наша молода та енергійна команда завжди готова до змін, але ми маємо фундаментальні принципи, якими ми завжди керуємось в роботі: свіжі продукти, смачні страви, безкоштовна доставка та щасливі клієнти.

Що таке KropPizza?

KropPizza — це найсмачніша їжа, безкоштовна та швидка доставка, відмінний сервіс. Кожного дня ми працюємо для того, щоб підтвердити наш девіз — найкраща доставка твого міста.

Ми - професійна компетентна команда, всі бізнес-процеси якої відмінно налаштовані і постійно удосконалюються. Ми використовуємо найефективніші технології та сучасне програмне забезпечення на всіх етапах нашої роботи. Наша мета - бути максимально корисними і лояльними до наших клієнтів. Ми - професійна компетентна команда, всі бізнес-процеси якої відмінно налаштовані і постійно удосконалюються. Ми використовуємо найефективніші технології та сучасне програмне забезпечення на всіх етапах нашої роботи. Наша мета - бути максимально корисними і лояльними до наших клієнтів.